AJAX

ALGOMA-MANITOULIN

AURORA-OAK RIDGES-RICHMOND HILL

BARRIE-INNISFIL– Stacey Surkova

BARRIE-SPRINGWATER-ORO-MEDONTE

BAY OF QUINTE — James Engelsman

BEACHES-EAST YORK

BRAMPTON CENTRE —William Oprel

BRAMPTON EAST —Gurdeep Dhothar

BRAMPTON NORTH

BRAMPTON SOUTH — John Grant

BRAMPTON WEST

BRANTFORD-BRANT

BRUCE-GREY-OWEN SOUND —Elizabeth Marshall

BURLINGTON

CAMBRIDGE

CARLETON

CHATHAM-KENT–LEAMINGTON

DAVENPORT

DON VALLEY EAST

DON VALLEY NORTH

DON VALLEY WEST

DUFFERIN-CALEDON — Andrew Nowell

DURHAM

EGLINTON-LAWRENCE — Lionel Wayne Poizner

ELGIN-MIDDLESEX-LONDON

ESSEX

ETOBICOKE CENTRE

ETOBICOKE – LAKESHORE

ETOBICOKE NORTH

FLAMBOROUGH-GLANBROOK — Roman Sarachman

GLENGARRY – PRESCOTT- RUSSELL

GUELPH

HALDIMAND-NORFOLK

HALIBURTON-KAWARTHA LAKES-BROCK

HAMILTON CENTRE

HAMILTON EAST-STONEY CREEK

HAMILTON MOUNTAIN

HAMILTON WEST-ANCASTER-DUNDAS

HASTINGS-LENNOX AND ADDINGTON — Lonnie Herrington

HUMBER RIVER-BLACK CREEK — Lucy Guerrero

HURON-BRUCE

KANATA-CARLETON — Jack MacLaren

KENORA-RAINY RIVER

KING-VAUGHAN — Roman Evtukh

KINGSTON AND THE ISLANDS — ‎Andre Imbeault

KITCHENER CENTRE

KITCHENER-CONESTOGA

KITCHENER SOUTH-HESPLER

LAMBTON-KENT-MIDDLESEX — Brian Everaert

LANARK-FRONTENAC-KINGSTON

LEEDS-GRENVILLE-THOUSAND ISLANDS & RIDEAU LAKES

LONDON-FANSHAWE

LONDON NORTH CENTRE

LONDON WEST

MARKHAM-STOUFFVILLE

MARKHAM-THORNHILL

MARKHAM-UNIONVILLE

MILTON

MISSISSAUGA CENTRE

MISSISSAUGA EAST-COOKSVILLE

MISSISSAUGA-ERIN MILLS

MISSISSAUGA-LAKESHORE

MISSISSAUGA-MALTON

MISSISSAUGA-STREETSVILLE

NEPEAN

NEWMARKET-AURORA — Bob Yaciuk

NIAGARA CENTRE

NIAGARA FALLS

NIAGARA WEST

NICKEL BELT

NIPISSING

NORTHUMBERLAND-PETERBOROUGH SOUTH — Derek Sharp

OAKVILLE

OAKVILLE NORTH-BURLINGTON– Frank De Luca

ORLEANS

OSHAWA

OTTAWA CENTRE

OTTAWA SOUTH

OTTAWA-VANIER

OTTAWA WEST-NEPEAN

OXFORD

PARKDALE-HIGH PARK

PARRY SOUND-MUSKOKA

PERTH WELLINGTON

PETERBOROUGH-KAWARTHA–Rob Roddick

PICKERING-UXBRIDGE

RENFREW-NIPISSING-PEMBROKE

RICHMOND HILL

ST CATHARINES

SARNIA-LAMBTON — Andy Bruziewicz

SAULT STE. MARIE

SCARBOROUGH-AGINCOURT–Carlos Lacuna

SCARBOROUGH CENTRE — Chris Mellor

SCARBOROUGH-GUILDWOOD — George Garvida

SCARBOROUGH NORTH

SCARBOROUGH-ROUGE PARK — Amit Pitamber

SCARBOROUGH SOUTHWEST — Bobby Turley

SIMCOE=GREY

SIMCOE NORTH

SPADINA-FORT YORK

STORMONT-DUNDAS-SOUTH GLENGARRY

SUDBURY

THORNHILL

THUNDER BAY-ATIKOKAN

THUNDER BAY-SUPERIOR NORTH — R. Louise Ewen

TIMISKAMING-COCHRANE

TIMMINS-JAMES BAY

TORONTO CENTRE

TORONTO-DANFORTH

TORONTO-ST. PAUL’S

UNIVERSITY-ROSEDALE

VAUGHAN-WOODBRIDGE

WATERLOO

WELLINGTON-HALTON HILLS

WHITBY

WILLOWDALE

WINDSOR-TECUMSEH

WINDSOR WEST

YORK CENTRE –

YORK -SIMCOE

YORK SOUTH-WESTON